Web Uygulama Çözümleri img

Kurumsal Web Sitesi ve Grafik Tasarım Hizmeti


Yaptığımız analiz çalışmasından sonra, markanın ruhuna ve pazarlama stratejisine en uygun web / grafik tasarım hizmetini kurgulamaya başlarız.

Web sitesini tasarlarken hazır şablonlar kullanmaktan kesinlikle kaçınır ve web tasarımının markanın kurumsal kimliği ile %100 uyumlu olmasını sağlarız.

Markaların internetteki yüzü konumunda olan web sitelerini estetize edip, tasarımsal olarak farklılaştırmayı önemser, bu yüzden tasarımlarımızda olabildiğince özgün çizgiler yakalamaya çalışırız.

Yazılım alt yapısını titiz test süreçlerine tabi tuttuğumuz web sitelerini, mobil cihazlara uyumlu “responsive” tasarımlarla daha da modern hale getiririz.

E-Ticaret Çözümleri


B2C – Firmanızın satış portföyünde bulunan tüm ürünlerinizi yeni nesil e-ticaret ürünümüz ile kullanmış olduğunuz ERP uygulamanıza entegre olarak internet ortamında satışa sunabilirsiniz. Güçlü mimari altyapısı ve zengin web tabanlı CRM uygulamaları ile ürünlerinizin satışını yakından takip ederek iş hacminizi artırabilirsiniz.

Size sunmuş olduğumuz B2C e-ticaret modülü ile ürünlerinizi kategorize edebilir, birbirleri ile ilişkilendirebilir ve variant özelliği ile çeşitlendirebilirsiniz. Ürünlerinize görsel ve videolar ekleyebilirsiniz.

E-ticaret sitesi uygulamamızın flexi SEO yapısı sayesinde ürünlerinizi internet bulutunda, arama motorlarında ve sosyal paylaşım sitelerinde ulaşılabilir hale getirebilir ve Google Analytics aracı ile tüm ürünlerinizi tek tek takip edebilirsiniz.

Ürünümüz, .Net teknolojileri ile üretilmiştir. Ödeme seçenekleri ve üyelik alt yapısı SSL veri yolu alt yapısı ile güvenli alışveriş imkanı sağlamaktadır.

E-ticaret web sitenizin ara yüz teması standart sunumla birlikte özel tasarım temaları da kolaylıkla uygulanabilmektedir.B2B – Tedarikçi, distributor, üretici firmalara özel olarak tasarlanan ürünümüz, kullanmış olduğunuz ERP ile entegre olarak ürünlerinizi bayilerinize sunma imkanı vermektedir. Ürünümüz, sektörünüz özelinde e-ticaret uyarlaması yapılarak bayilerinizden hangi şartlar ile ürün siparişlerinizi alacağınızı ve sevkiyat adımlarını sektörünüze özel olarak organize etmektedir. Puan altyapısı ile müşteri sadakat uygulamalarınızı, güçlü kampanya yönetimi ile dinamik bir b2b e-ticaret sitesine sahip olmanızı sağlar.

Ürünümüz sayesinde hızlı sipariş şablonları, özel fiyat sunumları, proje satış yönetimi, güçlü arama motoru, saha satış uygulaması ve ürün hazırlama sihirbazları ile bayilerinize entegre çözüm sunmanızı sağlar.