Özel Yazılım Çözümleri img


İhtiyaca göre farklılaşan bir yazılım geliştirmeden önce detaylı bir analiz çalışması yaparız. Deneyimli danışman ekibimizin analizleri sonunda ortaya çıkan ihtiyaçlar, yazılımda kullanacağımız yapının temel taşlarını oluşturur. Kurumsal ihtiyaç ve endüstriyel standartlara en uygun yazılım diliyle geliştirilen ürünler, uzun ve titiz bir test sürecinin ardından sorunsuz şekilde şirketlerin kullanımına sunarız.

Özel yazılım çözümlerini tercih ederek:

·         Şirketinizdeki muhasebe, finans, insan kaynakları vb. çeşitli departmanlarca kullanılan paket yazılımlardaki aksaklıklarla karşılaşmazsınız,

·         Şirketinizin büyümesine ve değişen ihtiyaçlarına uygun yazılımlar kullanmış, operasyonel süreçleri daha rahat ve hızlı gerçekleştirmiş olursunuz,

·         Paket uygulamaların karşılamadığı ihtiyaçlardan ve zaman kayıplarından dolayı oluşan ekstra maliyetlerinden kurtulursunuz.

 

Kartega Olarak Size Ne Sunarız?

 

·         Sektör bağımlılığı olmadan, danışmanlık ekibimizle firmanızı ücretsiz olarak analiz edip süreçlerinizde iyileştirmeler sağlayacak web ve mobil çözümleri sunarız.

·         Tüm projeleri uluslararası standartlara göre yürütürüz.

·         Bir takım zorunluluklardan dolayı sistem değişiminin yapılamayacağı durumlarda da size özel operasyonel geliştirmeleri yaparak, mevcut modüllerinize entegrasyonu sağlarız.


Entegre Yazılım çözümü sunduğumuz başlıca sistemler