Referanslarımız img


4 yatırımcı kadının bir araya gelerek hayat verdikleri modanın yeni yüzü olmaya aday VipDolap A.Ş., yeni iş fikirlerini yansıtacak C2C (Customer To Customer) Eticaret yazılım çözümlerinde, responsive web teknolojileri ve tüm mobil platformalar için üretilecek mobil uygulamaların üretiminde Kartega’yı seçmiştir.


Bu özel projede üretim rolünü aldığımız için ve Eticaret ürünümüzü kullanan ilk C2C proje olmanın vermiş olduğu heyecanı ile projenin responsive tasarıma sahip web uygulaması Kasım ayı başında, açılışa özel benzeri görülmemiş bir kampanya modeli ile devreye alınmıştır.


Web Sitesi Görüntü Kesitleri;SAP ERP Entegre Üretimden Veri Toplama

Continental Confectionery Company (CCC), Avrupa’nın en çok tanınan sakız üreticilerinden Danimarka’lı Gumlink firması ile Türkiye’nin öncü hızlı tüketim ürünleri grup şirketi Yıldız Holding’in (Ülker Grubu) %50-%50 ortaklığıyla 2009’da kurulmuş olan şekerleme fabrikası bünyesinde SAP entegre üretimden veri toplama akışları özel yazılım çözümünde Kartega ile devam kararı aldı.

 

Fabrika bünyesinde Oneo, Kremini, BonBon, Yupo, Yıldız gibi markaların sakız ve şekerleme gıda ürünlerini tam otomatik makineler ile yapan ve ambalajyan fabrika üretim tesisinde, üretim iş akışlarında ham madde, yarı mamul ve mamul izlenebilirliği artırıcı veriler, hazırladığımız özel yazılım çözümü ile SAP Erp uygulamasına taşınmaktadır.

Android - Mağaza içi etkinlik uygulaması

 

UNAL GROUP alt şirketlerinden, spor ürünleri mağazalar zinciri olan Sportime, 2008 yılında spora ve sporcuya yatırım yapmak ilkesiyle Nike NOS mağazacılık faaliyetlerine başlayarak, 2014 yılı başı itibari ile toplam 13 mağaza ve 1 outlet mağazası ile tüketicilerine hizmet vererek, hızlı büyüme stratejisine devam etmektedir. 2014 yılı sonu itibari ile 19 spor perakende mağazası ve toplam 4000 m2 satış alanın da yıllık 3,5 - 4 milyon tüketiciye hizmet vermektedir.


Sportime için üretmiş olduğumuz mağaza içi etkinlik android uygulaması kapsamında, Nebim V3 entegrasyonu sayesinde ürün sorgulama ile ürünün mağaza bazında envanteri, ürün beden ve variyant detayları sunulmaktadır. Uygulamada, Sportime Online alışveriş sitesine uygulamadan direk erişim verilerek güvenli online alışveriş imkanı sağlanmıştır. Çocuklar için ise oyun uygulamaları ile yeni bir mağaza içi etkinlik uygulaması Kartega tarafından üretilmiştir. 


Ayrıca Uygulamanın satış temsilcisi ara yüzlerinde müşterilerin beğendikleri ürünleri üzerilerinde iken fotoğrafları çekilerek, uygulamanın tam entegre instagram, pinterest gibi sosyal ağ modülü ile paylaşımı sayesinde ürün ve mağaza farkındalığı sosyal ağlara taşınmıştır.


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kartega.sportime  


Uygulama Müşteri Ara yüzü;Uygulama Satış Temsilcisi Ara yüzü;

Yarım asırlık tecrübesiyle sektörün en güçlü firmalarından olan Doğa Şehircilik, güven ve kalitenin adresi olarak, birbirinden güzel projelere imza atmış bir şirkettir. Doğa Şehircilik, ikinci kuşak yöneticileri ile birlikte daha dinamik ve daha güçlü projeler geliştirmek amacıyla çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmeye devam etmektedir. Projelerinde uyguladığı kusursuz kalite anlayışıyla, insan hayatına ve doğaya verdiği değeri her defasında kanıtlayan Doğa Şehircilik, yaşadığı dünyaya hak ettiği değeri vermeyi amaçlamıştır. Birçok tarihi yapıyı başarılı restorasyonlarla ülkemize kazandıran Doğa Şehircilik, sosyal sorumluluk projeleriyle de yakından ilgilenerek, içinde bulunduğu topluma değer katmaya devam etmektedir.

 

Kaliteye ve estetiğe bu denli özen gösteren Doğa Şehircilik, kurumsal web sitesi yenileme çalışmalarında Kartega'yı tercih etti. KRT Site Tool ürünümüz ile çözüm sağladığımız Doğa Şehircilik, Multi domain ve Multi Language alt yapıya sahip CMS ürünümüz sayesinde içerikleri rahatça yönetebilirken, yeni kurumsal ara yüzünde kalite ve responsiviteye sahip olmuştur. 

Ersey Makine 35 yılı aşkın bir süredir, İstanbul Hadımköy'de 13.000 m2 lik kapalı alana sahip yeni fabrika merkezi ve 250 çalışanıyla Türkiye ve Ortadoğu başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesindeki tesislere teknoloji üreten bir firmadır.

 

Bu büyük ticari yapısını yönetmekte olduğu ERP ve otomasyon altyapısının merkezi tüm bilgi işlem süreçleri danışmanlığı kapsamında yoluna KARTEGA ile devam etme kararı almıştır.

Ersey ile işbirliğimiz yeni resposive ve güçlü seo altyapısına sahip yeni web sitesi çözümüz ile devam ediyor. 

 

Danışmanlık kapsamında verilecek hizmet başlıkları;

 

- Bilgi işlem sunucu altyapısı kapasite planlaması ve işletim prosedürlerinin belirlenmesi.

- Network altyapı kapasite planlaması ve işletim prosedürlerinin belirlenmesi.

- Oracle Veri tabanı işletim ve yedekleme süreçleri prosedürlerinin oluşturulması.

- Felaket senaryoları ve eylem planlarının oluşturulması.

- Bilgi güvenliği için ISO standartlarının oluşturulması.

- Belirlenen prosedür ve eylem yol haritasına uygun destek hizmetlerinin yerinde ve uzaktan verilmesi.

 

www.erseymakina.com
1983 yılından buyana 32 yıldır bilgisayar ürünleri toptancılığın da sektöre yön veren ve bayi kanal yapısına kurulduğu günden bu yana destek veren, günümüzde 35 markanın Türkiye distribütörlüğünü yapan 50 üzeri çalışanı ve 3000 üzeri bayi sayısı ile bilişim toptancılığı sektörünün öncülerinden olan Albim, yeni nesil ve yeni teknolojilere sahip B2B bayi portalı uygulaması yazılım projesi üretiminde KARTEGA ile yoluna devam kararı aldı.

 

Albim ve Kartega iş birlikteliği B2B Bayi portalı yanı sıra, Albim’e sektörde yeni katma değerler yaratacak ve iş süreçleri yönetimine katkıda bulunacak farklı yazılım projeleri ile devam etmektedir.

 

Yeni yazılım teknolojileri üretile bayi portalı tamami ile yeni nesil yazılım teknolojileri üretilmektedir. Güçlü kampanya yönetim altyapısı ile öne çıkan uygulama, beraberinde ürün sunum, ödeme sistemleri ve sipariş akışlarında da yenilikleri getirmeyi hedeflemektedir.


www.albim.com
RDC Partner insan kaynakları firması telekomünikasyon ve IT sektöründe insan kaynağı ihtiyaçlarını çok iyi analiz ederek Turkcell, Superonline, Vodafone, Avea, IBM, T-Mobile, Digiturk gibi büyük markalara IK ve Outsourcing hizmeti veren 100 üzeri çalışanı ile sektörün güçlü aktörlerindendir.


RDC Partner sektördeki güçlü yerini muhafaza etmek, sektörde daha ileri gidebilmek ve büyüyen yapısındaki iş süreçlerini daha etkin yönetebilmek için, yeni iş süreçlerini yönetebileceği IK uygulamasının üretiminde KARTEGA’yı seçmiştir. Web tabanlı ve yeni yazılım teknolojileri ile üretilen proje ile RDC Partner güçlenerek büyümeye devam edecektir.


www.rdc.com.tr